BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

r.ytojus

Rytoj brolis parvažiuoja.
Šėlsim. Ir šiaip, poryt savaitgalis, šiandien prisnigo, orai lyg ir nežada keistis. Šėlsim. Ak, kaip aš visada laukiu grįžtančio brolio. O tada, rodos, nieko nėra geresnio už sėdėjimą virtuvėj (jam kavos - santykis du su vienu - man arbatos. Be cukraus. Ir jis visada tai prisimena, visada padaro ją tokią…idealią) tada, kai visi jau seniai miega, kalbėti su juo apie viską - mokyklą, draugus, Uraną, Geležiuką, Aukselį, apie tai, kaip jis sulaužė dar vieną parkerį, apie globalinio atšilimo problemą, apie VISKĄ. Mano brolis man - gurkšnis vandens trokštančiam.
Rytoj į Kaniavą eisim.
Su Sidabrėliu visą savaitę rytojaus laukėm. Būdavo - gauni blogesnį įvertinimą už kokį kontrolinį ir kartoji sau mintyse: “penktadienį einam į Kaniavą, penktadienį einam į Kaniavą, penktadienį einam….”. Ir šiaip su Sidabrėliu būna gera. Vakar parašiau jai laišką. Smulkiausiom kokiomis tik begalėjau rašyt raidelėmis. Orientavausi į jos dažnai kartojamą frazė “tu DAR smulkiau rašyt negalėjai???”. Mielas Sidabriuk, juk neprakeikei manęs už tą laišką, juk taip? Žinai, kokia BRANGI man esi… (sotus-gerai moka gramatiką-brangina tai, ką turi)
Rytoj diena prieš savaitgalį.
Argi dar reikia komentarų? Galėsiu nueit miegot ketvirtą ryto, o keltis dvyliktą (prarasti visą dieną ir dėl to vaikščioti apsigniutulėjus, bet tai irgi savotiškai žavinga). Neturiu planų šiam. Ilsėsiuosi. Be to gi - brolis parvažiuoja. Laukiu brolio.
Rytoj fizikos kontrolinis.
Rytoj vėl žada sniegą.
Rytoj žadu būti geros kaip niekada nuotaikos - aplinkybės šito reikalauja. Ir niekas, NIEKAS, N I E K A S man jos nesugadins. Kad ir kaip besistengtų! Laukia ideali diena.

Su pagarba ir apkabinimu,
Liūtė ir visi jos vyrai ;*

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.